Головна » 2016 » Листопад » 1 » Знищували, а тепер - мутять воду!
20:40
Знищували, а тепер - мутять воду!

Знищували, а тепер - мутять воду!

            

    Днями, на засіданні колегії Новгород-Сіверської РДА, мало не "шкандаль" розбурхався! Піар-війнушку затіяли "вчорашні». Так, з «олов’яних солдатиків», яких Революція Гідності відкинула від корита і які назвали себе, щоб забути поводиря-володаря золотого унітазу - «опоблоківцями». Та ми - не злопам’ятні, годі з ними! Нехай гидота залишається, головне, щоб не заважала! Разом з тим, ми все одно згадуватимемо їх "рігіАналами"!

    Слідкуючи за новгород-сіверськими ЗМІ, «виділимо» з натовпу районних діячів, ходивших при найвищій владі мало не всю 25-річну Незалежність, одного! Тим більше, що останні три роки, після втечі патрона, він так і прагне засвічуватись. І бере - досить круто. Навчився навіть на трибуну виходити, щоб «мутити» воду. Зробив вигляд, що забув все, що було. 
А коли до життєпису додати кілька штрихів, то цей діяч встиг серйозно відчути «кайф» брежнєвсько-горбачовської доби. Побував сей член в обох гілках районної влади. Ходив роками у керівництві РДА, а потім, як у пам’ять про минулу «звитягу», сидів у кріслі голови Новгород-Сіверської районної ради! Одним словом, «хош не хош», а Новгород-Сіверщина летіла у провалля не без провідної участі ветерана комуністично-кучмистсько-януковицького посадовця!
    І ось підійшов час, коли "гірой" не при штаті! Але - головує в одній з комісій райради! Він такий активний, що аж думка з'являється, про якісь наміри дядька-пенсіонера!? Що се він хоче? Чому так обурюється, наче «перший раз заміжній», відсутністю грошей у бюджеті району на придбання квартири для лікаря-хірурга, якого громада, ніяк не заманить до найпівнічнішого райцентру України? Він же, як ніхто інший, знає, до якої «ручки» доведено Новгород-Сіверщину? Можливо тому сей «понт» вчорашнього діяча і сприймається серед адекватного товариства не більше, як «понт»! Бо, знають їх - вчорашніх! Та й він – теперішній добре оплачуваний пенсіонер-красень десятиліттями був у гурті «розумників», поставивших хрест на Новгород-Сіверському районі! Відкрийте «кришку» статистики, артисти.
   А згадав весь цей гидкий сум тому, що куди б серйознішим за паскудне шавкання політичних лузарів-«старожилів», знищивших економіку Новгород-Сіверщини, була б пропозиція своїм однодумцям витягнути з готівкового «кешу», що лежить у гарантованому спокоєм місці, певну суму на покращення справ у їми ж зруйнованому районі!? На потребу шкіл, будинків культури, на наведення ладу на розтраханих дорогах, на бинт та вату медичних пунктів, на набої для московсько-української війни та й на викарабкування 13-тисячної громади зі злиднів, у яких перебуває 25 років Новгород-Сіверщина!
   І не треба пижитись, не варто червоніти від злості та образ - це буде куди правильніший крок, ніж шавкання про піклування за нарід, якого цей дядько, зі званням «громадський діяч року» разом з однодумцями по партії, не помічає ой як довго! Амінь.

Категорія: Політика | Переглядів: 276 | Додав: Valery | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar