Головна » 2017 » Вересень » 15 » ВИСТАВКА СВІТЛИН 1941-1943 РОКІВ
17:21
ВИСТАВКА СВІТЛИН 1941-1943 РОКІВ

            Виставка світлин 1941-1943 років

      Сьогодні Новгород-Сіверський історико-культурний заповідник «Слова о полку Ігоревім» у робочому порядку й без особливого пафосу відкрив фотовиставку «Новгород-Сіверщина часів нацистської окупації».

     Відтепер, впродовж місяця 74 репродукції автентичних світлин часів присутності на Новгород-Сіверщині нацистів Німеччини разом із сателітами по окупаційній політиці, мовою вдало зафіксованої «миті»(переважно німецькими операторами), тішитимуть відвідувачів серйозним додатком інформації про 1941-1943 роки на Сіверській землі.

     Знімки правдиві, оригинальні й без традиційного «відбору» у лейкмотиві «горе, сльози, кров, смерть…» На добре виготовлених видавничим комплексом «Домінант» у м.Мена великих та якісних світлинах знаходимо кілька важливих тем Другої світової у нашому краї. Та головне, що без фальшування, давно викликавшого огиду «запахом» кремлівського бачення подій совецько-німецької війни, яка довгий час йменувалась «Вєлікай атєчєствєннай вайной»!?

       Отож, презентуючи свою серйозну роботу чимало важливої інформації для поважної новгород-сіверської публіки підготували заступник директора установи з науки Олена Радченко, бібліотекар закладу Наталка Коврижко, ст. науковий співробітник музею-заповідника Павло Провозін, редактор часопису «Правий Берег Десни» Борис Домоцький.

     На наш погляд, цією виставкою, організатори навряд чи знайдуть багато прихильників серед шанувальників «нєпобєдімой та лєгєндарной…», «бєз об’явлєнія войни напалі на нашу страну», «масовага гєраізма савєцкага народа в годи вєлікай атєчєствєннай вайни»!? Разом з тим, слова щирої подяки, дай Бог, не раз почують від справжніх патріотів, чесних дослідників, старанних учнів, студентів та краєзнавців.

     Тож, будемо вірити, що провідній дослідницькій установі району вдасться започаткувати популяризацію подій Другої світової мовою правди. І це - найважливіше. Чому так жорстко, тому що наразі відповідний етап життя краю хіба що відсотків на 50 викладається «на публіку» правдиво. Тож є щасливий зачин!

     Виставка запрацювала, з чим і вітаємо всіх новгород-сіверців у славному Козацькому місті та поза ним. Ну і найбільше «плюсів» запишемо на адресу Новгород-Сіверського історико-культурного заповідника «Слова о полку Ігоревім», які не втомлюються останні роки створювати такими подіями справжній комфорт національно-свідомим містянам. Успішної ходи вам до перемоги, шановні друзі та гості міста на Десні! Амінь.

Категорія: Життя мого міста | Переглядів: 157 | Додав: Valery | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar