Головна » 2016 » Серпень » 24 » УРОДИНИ НЕЗЛАМНОГО ЛИЦАРЯ
07:26
УРОДИНИ НЕЗЛАМНОГО ЛИЦАРЯ

                Уродини Незламного Лицаря


Сьогодні, разом з Нацією, Державою та всім УКРАЇНСТВОМ світу свої уродини відзначає Нескорена Людина у боротьбі з найлютішим ворогом ХХ століття - імперією зла! Так, це він - багаторічний в'язень Совєцької імперії, Герой України, батько Акту Незалежності України Левко Григорович Лук'яненко.


Серед великого переліку чеснот, якими Всевишній нагородив Українського Велетня Духу, пан Левко є доброю, чуйною, незрівнянно шляхетною людиною, прикладом вдалого поєднання у людській натурі природніх задатків та набутого шляхом самовиховання та перманентного вдосконалення.


Для мене Левко Григорович - узагальнений символ України, Борець з легендарним ім'ям для хрестоматійного навчання та виховання сучасного молодого покоління. Я щасливий, що і мій син Денис мав нагоду познайомитись з Тим, хто переміг страшну систему совєцьких більшовицьких дияволів, підготувавши своєю боротьбою звільнення України від тоталітарних пут та відновлення Незалежності 1991 року.


Шановний, Високоповажний Український Лицаре! Вітаємо вас з уродинами, зичимо, Нескорений Велетне, здоров'я та щасливих літ! Нових ідей, змістовних книжок та невгомонної активності у вихованні молодої української порослі на прикладах боротьби поколінь пращурів.


Новгород-Сіверська земля пам'ятає зустріч з вами! Слава вам, пане Левко і Слава Україні!

 

Категорія: Люди | Переглядів: 165 | Додав: Valery | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar