Головна » 2016 » Липень » 25 » ПРОЖЕРЛИВА "ЧАЙКА"
20:06
ПРОЖЕРЛИВА "ЧАЙКА"

                     ПРОЖЕРЛИВА "ЧАЙКА"

Днями, на позачерговій сесії Новгород-Сіверської районної ради одразу слухались аж два питання про одне!!! Про місцевий санаторій "Чайка", який вже 20 років є прикладом імпотентності місцевої влади у розвитку Богом даної інфраструктури. Нещасні, вони навчені тільки руйнувати та імітувати якесь вовтузення за принципом: "щоб його робити, щоб нічого не робити!". Породжена ними руїна на Новгород-Сіверській землі узагальнено вималювалась у повний зріст на цім об'єкті. Минулого літа замінили директора. Жінку, яка не йшла по дорозі погодження меж для тих "постояльців" на території установи, яку хотіли загарбати високі діячі кабінетів міської влади. Просто пані директорка кілька років не підписувала "муляву". 


А взагалі на цій двогектарній території вони вмудрились все добити за 20 з гаком років. 


Поставили нового директора. Пам'ятаю, як на входженні на посаду підприємець обіцяв перспективу супер-пупер. Не знаю, як рік минув і що там трапилось доброго чи не дуже? Бо нема публічної інформації та звітів. Натомість депутати на сесії кілька днів тому (детально про яку почитати ніде не виходить) ухвалили додати до уставного капіталу до 20 тис. грн.!!!! У "мертве" дитятко! Щось там змінили у статуті та прийняли звіт директора. Знов таки, не знаю які успіхи, а очерет за рік такі порубали на території. А шибок битих додалось, як і чавунно-стальний паркан "аля-18 ст" вздовж "урочистого шляху" до монастиря потихеньку розтягується. Бо - нема грошей кажуть. Як нема і режисерів з акторами, що за словами реформаторів ще минулої осені мали заселяти за добрі гроші коридори "Чайки". Навіть з ворожої московії хтось, за їхніми словами, намилювався? Короче, бардак триватиме до останнього, коли за "целковий" пустять на продаж, знесуть з райської землі халупи, бо чим ще їх зруйновані можна назвати, та остаточно додерибанять землю. Але то з часом.
А зараз, поверніться до мною написаного кілька років тому. Думаю, за виключенням прибраної порослі, він актуальний. Можливо, на жаль. Хоча, що автор передбачив цей бардак, то добре! От тільки Новгород-Сіверький район так і не зміг відійти від породженого посткучмізмом остаточного занепаду. Бо при владі та самоврядді обертається одна й та ж публіка.

http://domotskiy.at.ua/…/za_budinok_vidpochin…/1-1-0-37Амінь.

Категорія: Життя мого міста | Переглядів: 249 | Додав: Valery | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar