Головна » 2017 » Серпень » 23 » ПРАПОР УКРАЇНСЬКОЇ ПЕРЕМОГИ НАД НОВГОРОДОМ-СІВЕРСЬКИМ
13:25
ПРАПОР УКРАЇНСЬКОЇ ПЕРЕМОГИ НАД НОВГОРОДОМ-СІВЕРСЬКИМ

                ПРАПОР УКРАЇНСЬКОЇ ПЕРЕМОГИ

                 над НОВГОРОДОМ-СІВЕРСЬКИМ!
       Люблю я сей день! Завжди приємні спогади. З молодої пори, коли працював директором школи в селі Бирин, що є центром єдиної на Новгород-Сіверщині сільської ради на лівому березі Десни. Згадую, як 20 серпня 1990 року в приміщенні школи ми встановили жовто-блакитне Знамено, яке нам надіслали національно-свідомі активісти зі Львова. Тож наш Прапор увійшов в історію найпівнічнішого району, як перше Національне Знамено Новгород-Сіверщини.
     А сьогодні, ближче до полудня, Державний Прапор України урочисто піднімали біля ганку Новгород-Сіверської районної державної адміністрації. Подія подарувала неперевершений позитив, дарований щирими гостями з Чернігова. Все вийшло досить дотепно, актуально та обнадійливо. Так, саме обнадійливо, бо прекрасна режисура чернігівських митців, задіяних у святі Державного Прапора України на Новгород-Сіверщині, заганяє «у глухий кут» тих, хто щосили преться до «рускава міра», до очікуваних змін на краще у відносинах із агресором, хто не помічає московсько-української війни і хто віднедавна відшукав новий тренд, накшталт заклику «сєлітся вдоль кардона», сподіваючись на втілення ідеї з так званою «кієвскою руссю для славянскіх народав»!?
     Обласна влада, очолювана Валерієм Кулічем креативним заходом відзначення Дня Державного Прапора на Новгород-Сіверській Землі нанесла ПЕРШИЙ помітний удар «криголамом на крижаному полі багаторічного льоду».

     Прекрасна патріотична промова лідера виконавчої влади Чернігівщини, як і глибинна мудрість слів його Високопреосвященства Української церкви Київського Патріархату владики Євстратія не залишають і натяків на сумнів щодо перспективи укріплення НАЦІОНАЛЬНОГО та ДЕРЖАВНИЦЬКОГО форпосту Землі Української на півночі.
 
   Сьогоднішні урочистості - то добрий знак, що попри всі труднощі, спротив окремих політичних сил, інфантильність частини чиновництва - Новгород-Сіверщина стає УКРАЇНСЬКОЮ! І що попереду - остаточна перемога! Отож, у такому ключі і має здійснюватися рух всіх, кому болить УКРАЇНСЬКЕ – закріплення ЖОВТОБЛАКИТНИХ кольорів та ДУХУ звитяжної боротьби мужніх УКРАЇНЦІВ-ЛИЦАРІВ! Від часів князівських і до воїнів, які 4-й рік чинять спротив московитам на передньому краї війни.
     Перемога не за горами! Ії наближатиме вже молоде плем’я, серед яких є і будуть новгород-сіверці. На жаль, трійка їх - поклали своє життя на вівтар нашої майбутньої Перемоги, до останнього виконавши священний обов’язок, не поступившись московському агресору. І тому сьогодні родинам воїнів Бондаренка Валерія та Олега Соломахи були слова поваги та квіти.
     Життя триває. І юні сіверці сьогодні отримуючи паспорти, вперше відчуваючи гордість за свою красиву державу, в якої попереду - щасливе життя. А значить - багато роботи задля високої мети! Національні кольорі, вишиванки. Навіть дощ цього дня не ризикнув псувати настрій новгород-сіверцям. З Днем Державного Прапора Вас, дорогі УКРАЇНЦІ! Слава Україні! Героям Слава!

 

Категорія: Життя мого міста | Переглядів: 282 | Додав: Valery | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar