Головна » 2017 » Січень » 26 » Піснеспів подружжя закоханого в Україну
21:47
Піснеспів подружжя закоханого в Україну

             Піснеспів подружжя закоханого в Україну


     Їхні пісні я відкрив для себе на початку Революції Гідності. Прекрасні музичні твори Лесі та Анатолія Падалко пробивали дорогу до слухача синхронно з революціонізацією українського суспільства, закріплюючись у мережах інтернету. Війна прискорила ширення творів українців з Канади у колах патріотичної публіки. Тож, здається, зі спробою бути постійно в курсі новенького від наших співвітчизників з-за океану, авторові цих рядків таки вдалось не проґавити жодного!?
     А мелодії, які написані з душею та натхненням на вимогу буремного життя, навряд чи залишать місце байдужості. Адже музична палітра створеного подружжям з Торонто - геть розлога: від оспівування природної краси України та чистого кохання - до масштабних трагедій, витканих горем та смертю сучасників на підступній війні Московії проти України. Сила цих творінь - в енергетиці, правдивості, симпатичному лірізмі, ну і, звичайно - майстерному виконанні.
     У порівнянні з іншіми гуртами, навіть родинних, які полишили слід в етері сучасного телебачення та радіо, Леся з Анатолієм на провідних каналах української телевізії не часті гості. В усякому разі, навіть мій особистий «фанатизм» до творчості цієї музичної пари бажав би більшої присутності на тій же телевізії. Бо високого від містецтва багато не буває! Найчастіше - якраз не вистачає. Чому суспільство й «хворіє» та постійно перебуває в психологічному неспокою. Та й з талантами у нас, на жаль, ніколи не було просто і зрозуміло, особливо коли йшлось про популярізацію та ширення українського продукту! В той же час, дякуючи 21 століттю з його «наворотами», «гаджетами» та «соціяльними» мережами - «ролики» ютубу від наших земляків з Канади активно просуваються світом національно-свідомого українства. Тим більше, що співочу родину Падалко серед інших виконавців виособлює непомітна для ока та позбавлена звичних ознак внутрішня сила, дякуючи якій слухач до останньої миті короткохвилинного «концерту» однієї пісні залишається «заручником» надприродного дійства.
     Минулого року побачив світ перший альбом родинного дуету з промовистою назвою «Куля, що вбила мене». Твори, які склали зміст креативного проекту, виявились досить серйозними і засвідчили титанічну роботу, виконану нашими друзями з Канади. Тому й результат - фантастичний! Розкішне мистецьке творіння, якому вдалось чудово об’єднати музику, голос, техніку виконання та певні особливості інструментального супроводу - справді полонять душу з першої хвилини! Варто тільки вставити диск на прослуховування. Ну, а коли до аудіозвучання додаємо відеокартинку - кліпи з творів, які увійшли до альбому, виконавців можна слухати вічність! Адже невидима аура, яка народжується навколо кожного твору Лесі та Анатолія – завжди загадкова, без координат свого перебування та адреси місця зникнення!? Одним словом - фантастика! Прислуговуючись якою, слухач без зайвого напруження малюватиме у свідомості нові сюжети, глибоко занурюючись у прекрасну гармонію ідеального поєднання слів та музики. Це той випадок, коли ти відчуваєш себе посеред подій, про які розповідає пісенний твір і що ти є співучасником модернового дійства, котре може бути народжене щасливими людьми, закоханими у світ української пісні!
     Навіть важка тема війни від подружжя Падалко сприймається з елементами утаємниченого спокою та вселяючи надію, що на завершення, нехай не зараз, але - все буде добре. Можливо тому, що добра та щастя Україні митці бажають у кожній своїй музичній виставі, на яку щоразу перетворюється виступ цих непересічних представників авторської пісні.
     А днями, ми слухали популярний у нашій родині дует у програмі «Мандри з бардами» від Оксани Логачової на другому каналі радіо. Леся з Анатолієм виконали кілька різних за тематикою пісень. До речі, окрім іншого, ведуча акцентувала увагу слухачів на патріотичності виконавців, на високому рівні їхньої національної свідомості. Адже одразу, з початком Революції та московсько-української війни Леся з Анатолієм докладають чимало зусиль до духовної підтримки нашого героїчного воїнства, до виховання піснею суспільства, до формування поваги в усьому світі до мужніх захисників, до геройського чину України у її борні з московитським злом, до людських втрат на війні, до страждань коханих, матерів, рідних людей… А ще - крізь твори, написані та виконані під гитару патріотичним родинним дуетом проходить туга за біль, причинену ворогом українській землі, навіть зовсім невинним людям, як це сталося зі збитим над Донбасом голандським «Боінгом»!?
     Пісні подружжя Падалко - про все, чим живе українська душа! А створені їхньою музикою та змістовними рядками образи - зрозумілі, легкі до сприйняття та формують позитивні емоції. Це той випадок, коли можна зрозуміти, чому світ завжди захоплюється українськими піснями з прадавніх часів! Нехай щастить вам, дорогі друзі!

 

Категорія: Люди | Переглядів: 340 | Додав: Valery | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar