Головна » 2017 » Серпень » 13 » Парад Українського Прапора на ворожій землі
06:07
Парад Українського Прапора на ворожій землі

   Парад Українського Прапора на ворожій землі


     Цікаву та патріотичну історію почув вчора під вечір від приятеля Максима, так винахідливо і без маскувань «прорекламувавшого» свою любов до Державного Знамена, а так і до рідної Батьківщини - України на ворожій стороні! Не вірите?
     Але спочатку, здається не зайвим буде згадати про схожу тему, хіба тільки перевернуту на 180 градусів!? Так, про неймовірну любов одного з місцевих чиновників час від часу «ставати під чужі прапори» агресивної Московії. І, до речі, у тих же краях, куди завела національна ідея патріота з Шостки Максима! Тож, обоє чоловіків - земляки. І обоє мають бажання отримувати задоволення від життя. От тільки способи досягнення визначеної мети у них різні. Один, щоближче тулиться до чужинців, не переймаючись наступною ганьбою, а інший - до нестями любить неньку-Україну, ризикуючи навіть життям, нехай і максималістськи авантюрно!
     Ось тому, про сміливий вояж пана Максима з Шостки на ворожу сторону велосипедом з Державним Прапором України на плечах зацікавлено слухав з вуст самого автора цієї креативної ідеї. І нагадало це мені не таку вже й далеку історію з розфарбуванням сміливим українцем зірок на Кремлі у «наші» кольорі! «Перетнувши державний кордон, - розповів Максим, - і проїхавши ровером 6 кілометрів дорогою по чужій країні, можу впевнено сказати про море негативних вражень від ситуації на їхніх ланах, похилених будинків та зустрінутих зранку п’яничок біля сільських лавок. З вітчизняного товару побачив на продуктових полицях тільки мінеральну воду, печиво та хліб. Звичайно, що відчув небувалий приплив емоцій від аж ніяк не театралізованої реакції продавчині крамниці на моє голосне «Слава Україні!», переступаючи поріг торгівельного закладу! Бідна жіночка, вона навіть калькулятор з рук випустила, тримаючись у німій сцені не менше 5 хвилин! Але оскільки мої національні кольори все таки добряче психологічно вдарили по тамтешній публіці, вони забігались і це примусило мене усвідомлено прийняти рішення про закінчення нетривалого перебування на ворожій теріторії! Щосили на всіх парах помчав я до пункту пропуску через кордон. І ось я на рідній стороні! З Прапором, який всю подорож від 6 години ранку при виїзді з Шостки і до 17 години вечора – до приїзду у рідне місто я не на хвилину не зняв із себе!»

 

Категорія: Люди | Переглядів: 479 | Додав: Valery | Рейтинг: 3.1/9
Всього коментарів: 0
avatar