Головна » 2016 » Квітень » 3 » НОВГОРОДУ СІВЕРСЬКОМУ - БУТИ УКРАЇНСЬКИМ!
09:22
НОВГОРОДУ СІВЕРСЬКОМУ - БУТИ УКРАЇНСЬКИМ!

Новгороду-Сіверському - бути українським! 

   

 У Шостці, за 25 кілометрів від Новгорода-Сіверського, за один день, коли підсумки підводив березень( от що значить припекло), ліквідували одразу 3 боввани Ульянова-леніна по місту. І ніхто, чули - ніхто не «дьоргався». Куди й поділися комуністи та риги? Все спокійно. Навіть плакальників, кажуть, не було з кого винайняти. У всякому разі, на жодній світлині з місця подій, не знаходимо таких, щоб билися в істеріці об асфальт. Мабуть, втомилися, закрилися, замовкли. А начальство, схоже, отримало конкретну пораду. Скільки ж можна вже волинити, скільки продовжуватиметься відверте нехтування українськими законами? Отож, «гєроі» допоки серйозно пальцем не покивають компетентні люди. Одним словом, якби то там не було, а український вітер вже віє на вулицях комунізовано-зросійщеної Шостки. І в цім є гарна новина для кожної свідомої людини.
      Натомість новгород-сіверське керівництво продовжує маніпулювати свідомістю містян, запускаючи на люди чергову порцію популізму у вигляді розмов про бажання публіки залишатися з бронзовим бовваном та вулицями з іменами комуністичних діячів. І з цією метою навіть недолуге рішення сесії про зняття ідола (???), яке давно вже визначено Українським парламентом, ухвалюють!? Здається, вони дуже хочуть відсвяткувати під «задом вождя» його ж 147літній день появи на світ!? У всякому разі, народ гутарить про «використання» ідола в якості єднання окремих сил і на 9 травня!? Так, все тих же, що навесні 2015-го йшли під червоними

прапорами з «колорадськими стрічками». Хтозна, яким буде сценарій від "опоблочних" керівників, а от Європи точно не буде.

      Тож що, ніякої перспективи Господь не дав колишній столиці Новгород-Сіверської козацької сотні – Магдебурзьким правом? Ні, шановні, все буде добре! Настане час. Після Великого оновлення, і в моєму Новгороді-Сіверському, де наразі влада "младорегіоналів" щосили тримає, всупереч Законодавству України, останні на Чернігівщині символи сталіна-

леніна у вигляді пам'ятника та зображень, одній з центральних вулиць буде надано ім'я Степана Андрійовича Бандери. Бо хіба ж можна зусиллями тимчасових діячів переписати ВІТЧИЗНЯНУ УКРАЇНСЬКУ історію або сфальсифікувати назавжди?

      Зростає нове покоління, за участі якого вся та промосковська 5-та колона на чолі з путлерівським "рускім мірам", що пустила за 25 років коріння і на Новгород-Сіверщині, приречена відправитися на смітник історії. До районної та міської ради прийдуть інші депутати - люди нового мислення з «вирівняними» спинами від тривалого духовного рабства. І буде обрано та призначено на провідні посади управління містом та районом молоде панство з українською націоналістичною свідомістю. А місто та район забудуть запах "московського повітря" та великого страху перед ордою.
      Все стане УКРАЇНСЬКИМ! Місто над Десною підніме прапор історичної правди, за якою навряд чи хто забажає відмовитися, як це робиться сьогодні, від рідної історії, героїв та прадідівського духу боротьбі за Волю? І будемо ходити вулицями І.Мазепи, П. Канашевича-Сагайдачного, В.Чорновола, О.Оглобліна, О.Довженка, Героїв Майдану, багатьох випускників Чоловічої гімназії (1789-1917 років) - наших земляків, героїв-земляків, що поклали життя у російсько-українській війні від 2014 року...

      На жаль, не час. Поки ці люди воліють жити самі та ростити дітей та онуків під іменем неіснуючих "панфілавцев", боженків, черняків, принісших на багнетах 1917 року смерть від московії на Сіверську землю, чужинців рокоссовських, лєванєвскіх та іншої братії. Спокійно Карл, все тече і все змінюється! І нашому місту бути УКРАЇНСЬКИМ! Слава Україні! Героям Слава!

Категорія: Життя мого міста | Переглядів: 224 | Додав: Valery | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar