Головна » 2015 » Грудень » 6 » НОВГОРОД-СІВЕРСЬКА ВАКАНСІЯ
15:57
НОВГОРОД-СІВЕРСЬКА ВАКАНСІЯ

Новгород-Сіверська ВАКАНСІЯ

День тому знов зібралась 1-а сесія Новгород-Сіверської районної ради 7-го скликання. Знов? Так, бо назвалась «продовженням» першого засідання від 13 листопада 2015 року. Тоді «старт», неначе особливе задоволення, вирішили «розтягнути». Зрозуміло, що каменем спотикання стало питання з «заступником голови райради».

Між іншим, такий розвиток подій можна було передбачити, тому що і «воссєданіє» у кріслі голови райради представника «опоблоку», читай «регіонала», відбулось завдяки зраді політичних та ідеологічних інтересів виборців «революційними» партіями. Тими, хто пішов, всупереч совісті. Звичайно, що історія до визначеного часу мовчатиме про імена «тітушок» районного рівня. Адже голосування «таємне».

Тож грудневого, зовсім не зимового ранку, як за капризом погоди, головним мало стати обрання заступника Новгород-Сіверської районної ради! Не вийшло. Голова вручав депутатські посвідчення. Час настав, оскільки до ради, через складання повноважень кількома депутатами, пройшли «потрібні». Отож, руку «тиснули» і тим, що тепер сидітимуть спокійно. Звичайно, до пори до часу, як гутарить новгород-сіверська мудрість.

Доречі, дух засідання сесії «з продовженням», здається вельми образно описала місцева телевізія, повідомивши, що «пропозиції по головам комісій голосувались без обговорення». Одну з них, там де бюджет, за місцевою традицією, очолив Іван Гавриленко - колишній голова райради, багаторічний перший заступник голови кучминсько-януковицької РДА, що віднедавна представляє «опозиційний». Комісію, де земельні, будівельні та питання соціально-економічного розвитку та ефективного використання природних ресурсів доручено Миколі Заську від «Аграрної партії». А регламентом ради з гуманітарними питаннями та молодіжними проблемами опікуватиметься директор школи зі Студинки, представляючий БПП «Солідарність» - Михайло Безкоровайний.

Розкішний жест зробив пан Кауфман, як голова ради у контексті міркувань про відсутність на порядку денному питання про обрання заступника! Мовляв «у цьому році, через скрутність бюджету, не будемо обирати…!?» Ой, благодійники ви наші, «батьки рідні»! Так і хочеться прослізитися, оскільки ваш прагматичний погляд на економію бюджетних коштів - геніальний! Він навіть «відпускає» усі попередні «гріхи» за десятирічні втрати Новгород-Сіверщини, до яких вели район керівники останніх двох десятків років.

Адже кожному, хто елементарно знається на ситуації у нинішньому скликанні Новгород-Сіверської ради з її відверто брудним, про що писала навіть районна газета, початком, той відчуває, що керівник лукавить через свою хитку позицію щодо визначення з головним претендентом від «Нашого краю»! Чому? Тому, що є, за свідченням депутатів, ще кандидатури, в тому числі й від тієї ж партії, щоб помірятися силою на заволодіння посадою заступника. І що, начебто, пробує сказати слово керівництво РДА? Хоча, наскільки інші захочуть «почути» - це вже питання!

Одним словом, попереду «наша пісня гарна нова, починаєм її знову»! Бо «хвіст» з невиконаним завданням переноситься на…!? Хоча, здається, варто згадати досвід тієї ж міської ради минулого скликання, коли її очільник, а нинішній депутат райради і один з претендентів(!!!) на «зама» Сергій Пунтус, чимало часу працював за вакантної посади заступника. І так само, всі добре знали для кого вона, ця дивна «вакантність» існує! Адже пізніше, як тільки Революція Гідності поламала плани регіоналов у РДА, на «порожнє» місце заступника усівся заступник голови Новгород-Сіверської РДА.

Ось так, шановна громадо, комарділія з визначенням Новгород-Сіверської райради 7-го скликання щодо заступника голови обіцяє тривати. Звичайно, що спочатку – на теренах політичного «закулісся», де, як доводить життя, домовитись куди легше, ніж у залі засідань! Амінь.

Категорія: Політика | Переглядів: 362 | Додав: Valery | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar