Головна » 2016 » Вересень » 5 » НЕОСВЯЧЕНИЙ
16:46
НЕОСВЯЧЕНИЙ

                      Неосвячений


Під час відзначення Дня Незалежності у Новгороді-Сіверському з'явився знак загиблим на фронті московсько-української війни. Навколо встановленої залізної конструкції одразу виникло чимало запитань доречних та сумних. Звичайно, що до тих, хто встромив її там, де вона є зараз та до тих, хто не угледів доцільності обговорити з національно-свідомою громадскістю та рідними загиблих майбутній вигляд «того», що встановили!? Бо не можна так принижувати та примітизувати кількома звареними трубами та залізним пруттям тему вшанування Героїв війни, склавших голову у борні з лютим ворогом!


По-перше, тупо вийшло з конструкцією, бо від лукавого. Як кажуть люди з глуздом - щось середнє: між "воротами Бухенвальду" та типовим вказівником совєцької доби на в'їзді до колгоспу!
По-друге, куди вже й очі дивилися? Всунули! За принципом - беріть та замовкніть. Примантачили у закутку, збоку на вході до парку! Чи місця не вистачало на тій же «Алеї героїв»? Тим більше, що є там мемориальні знаки загиблим й в Афганістані, і під час ліквідації аварії на ЧАЕС.


По-третє, щось незрозуміле вийшло з відкриттям? Чомусь не виявилось тих, хто мав би відкрити «знак», тож і пішов власною персоною «різати стрічку» уславлений на темі захисту леніна голова міста?


Ну, а вінцем абсурду став останній акорд заходу. Навіть священика з молитвою не знайшлось. Ганьба, хоча все "за планом", бо, наскільки відомо, господар заходу ніколи не молитиметься, за його ж словами, «неканонічному» Київському Патріархату. Ну, а московських запрошувати не стали, оскільки ті самі не стануть підносити молебінь за загиблих Героїв у борні за рідну Вітчизну проти московитів.


Словом, не відспівали за християнським звичаєм пам'ять убієнних на московсько-українській війні хлопців з сіл Новгород-Сіверщини, не помолились громадою, залишивши місце неосвяченим. Поруч же ленін стоїть, який кожну подібну оказію тримає під контролем, записуючи до своїх перемог. Так, поки що Темряви на Світлом! Амінь.

 

Категорія: Життя мого міста | Переглядів: 392 | Додав: Valery | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar