Головна » 2015 » Жовтень » 11 » ЛУКАВА ГРА - НЕ МОЯ
17:33
ЛУКАВА ГРА - НЕ МОЯ

Лукава гра - не моя!

Останнім часом надходить чимало запитань стосовно моєї неучасті у місцевих виборах. Навіть особи, котрі у фейсбуці з певних причин прислуговуються псевдо, мають рацію, коли, посилаючись на публічність, вимагають від мене роз’яснень щодо причин відходу від кандидатського штовхання. І це добре.

Тож, разом з подякою Богові за скерування уваги моїх соплемінників з берегів Десни до моєї грішної персони, хочу відверто викласти думки про причини мабуть таки справді незвичного для посткучминської Північної Сіверщини кроку - добровільної відмови балатуватися кандидатом у депутати Новгород-Сіверської районної чи міської ради. Тим більше, що від активного політика та депутата кількох скликань.

Уважно поставившись до звернень та запитань, перш за все хочу зазначити, що рішення відмовитися від участі у виборах до районної чи міської ради я прийняв для себе на початку квітня 2015 року. Чому? Тому, що тоді, пропрацювавши 8 місяців, я пішов з посади заступника голови Новгород-Сіверської районної державної адміністрації, не погодившись надалі перебувати поруч із посадовцями, котрі представляють команду «сім’ї януковичів» на 90% і для яких чиновництво, «без діла, який там Президент», перетворюється на спосіб життя. Звичайно, що пристосованого під «колір! переможців». Тому для мене відповідна ситуація була неприйнятною і обговоренню не підлягала. До того ж, моя особиста участь у Майдані за власним сумлінням та трагічна доля моїх однодумців не дозволили погодитись з політикою «пристосування» «нової» влади під колишніх колег-однопартійців януковича.

По - друге, на початку весни 2015 року якраз розпочинався «здвиг» у лавах контреволюційних сил, котрі впевнено піднімали голови і починали акліматизацію до нової політичної ситуації. А формування місцевих осередків партій Президента України, Прем’єра та іншіх революційних складових на Новгород-Сіверщині, як за логікою набору членів, так і за змістом, перетворювалось на черговий абсурдний фарс. Бо коли стартувало вербування затятих супротивників «нової» влади до лав «революціонерів», то куди там про здоровий глузд! Ось тому для себе, Бог свідок, я вирішив: ніяких входжень до цих політсил, навіть за « вигідних» пропозицій. Разом з тим, я добре розумію, що така гидотна ситуація - не повсюдно. Тобто, коли геть сторонні, відверто ворожі вчорашні «таваріщі» з сумнівною, щодо підтримки сил Майдану репутацією, опиняються з ними за «одним столом», або ведуться «сепаратні» перемовини. Словом, у Новгороді-Сіверському все перекрутилось догори дригом і лукавою доріжкою все пішло до виборів.

По-третє, я ніколи не тільки не зраджував націонал-патріотичній ідеології «ПРАВИХ», шукаючи зиск у якомусь тимчасовому «політичному ерзаці чи сурогаті», накшталт того, як це сталося з кількома «головами змія», що колись були однією - «РЕГІонами». Бо був і залишаюсь прихильником українського націоналізму у поглядах на процеси, що відбуваються у рідній Сіверщині. От тільки криза у моїй партії, яка минає і де я перебуваю від 1998 року, не дозволила повноцінно включитись у боротьбу. А «приліпати – приставати» «банним листком» до одного місця виборчих проектів, яких від початку 90-х перебачив чимало, не стало моїм стилем життя та й суперечить моїй вихованості у родині та вимогам відповідальністі перед виборцями, якими опікувався з задоволенням більше 10 років. У всякому разі, про це свідчать мої листи на захист ображених земляків до різних офіційних установ, депутатські звернення та запити, десятки статей до газет, виступи та інтерв’ю на місцевій телевізії та всеукраїнських каналах.

Четверте, я дійсно не байдуже сприймаю картину ганьби, коли «старі гвардійці», пристосувавшись до нових умов через зміну «вивісок» у партіях, а ще гірше - перефарбувавшись у «колір» революції, замість того, щоб відповідати перед законом за вивіз десятків людей за державні кошти на захист диктатора, знов «мутять воду» безсоромним походом до районної та міської рад. Не меншою ганьбою стає «зливання» округів!? Це коли на округ з півсотнею реальних голосувальників «революційні» осередки не виставляють своїх, працюючи на підтанцьовках регіональному кандидату!

І на завершення. Маючи за плечима чвертьстолітній досвід «рухівської» політичної діяльності у «червоному поясі» впродовж тривалого часу та відчувши плоди допомоги простим людям у вигляді їхньої довіри на ТРЬОХ депутатських каденціях, вважаю виправданим жестом для себе висловлювати обурення ще й якістю списків щодо претендуючих на МАЙДАНІВСЬКІ, ПРОПРЕЗИДЕНТСЬКІ, а так і ПРОВЛАДНІ, ПРОУКРАЇНСЬКІ обличчя. Бо добре знаю за справами багатьох «кандидатів». Знаю їхню свідомість, «сміливість», а то й інтелектуальний рівень. Думаю, що вони, так само, мають можливість оцінювати й автора цих рядків. Так, що ніякої образи нема. Є реалії життя та історія роботи у раді.

Через що, навіть не піднімаючи теми свідомості, патріотизму, нагадаю лишень одну таємницю, за яку мало сказати, як про щось гидке. Йдеться про реалії, за якими не менше 80% депутатів Новгород-Сіверської райради жодного разу за 5 років не виступали з трибуни. Не подали жодного депутатського запиту чи звернення. Так само і з відвідуваннями…

Отож, піти у списки районних чи міських осередків за присутності серед іншого складу тих, про роботу яких я виклав, було б невиправданою розкішшю для політичних супротивників з додаванням життєвої наснаги.

«Що, Борисе, ти - серед вчорашніх своїх опонентів та супротивників? Разом продовжуєте знищувати район, місто?» Ні, відповідаю! Ніколи принципами не поступаюсь. Взялися, «прапор у руки», нехай працюють. Прикро тільки за «пофігізм» виконавчої влади, котра презентує Революцію Гідності. Через відсутність поваги до принципів, через втрату вимогливості до тих, хто чинив «безпрєдєл», а зараз, скоріш за все, готується до реваншу. Через очікуване легке повернення на звичні місця! Ось тому на виборах 25 жовтня 2015 року на Новгород-Сіверщині я не став учасником жодного політичного проекту. Бо повага виборця для мене - понад усе!

А попереду, дорогі друзі, велика робота по створенню потужного проукраїнського гурту політичних однодумців та розбудова націонал-патріотичної сили правого спрямування. Мої однодумці мають стати справжніми виразниками скривджених трударів у Наддеснянському краї, формування виразного іміджу краю, побудованого на популяризації славної Козацької історії від Середньовіччя, традицій достойників різних часів, стараннями яких Новгород-Сіверський край колись був гарним і українським .Отож, як на мене, життя триватиме й після виборів! Тож, за роботу, брати та сестри! Слава Україні! Амінь.

Категорія: Політика | Переглядів: 397 | Додав: Valery | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0
avatar