Головна » 2018 » Березень » 10 » Козацька душа Сергія Рубаника
20:20
Козацька душа Сергія Рубаника

              Козацька душа Сергія Рубаника

       Рік тому Сергій Рубаник став читачем та добрим приятелем «Правого Берега Десни». Молодий чоловік мешкає на Сумщині. Народився у Шостці, але значну частину свого життя пов’язав з цариною, призначення якої - допомога тваринам. Оскільки він майже 10 років займався ветеринарною медициною. Та з часом енергія та усвідомлення козацького коріння вивели пана Сергія на стезю активної розбудови індивідуального господарства на селі. Туди, де природа, земля та первісний дух! І професійний ветеринар облаштував для родини нове і надійне гніздечко у с. Маків на Шосткинщині. Перш за все - пасіка. За це прадавнє заняття працьовитих українців Сергій взявся з задоволенням, досягнувши за кілька років не тільки успіхів ув отриманні доброго взятку меду, а й завоювавши авторитет за пропозиціями різновиддя продукції бжільництва зі своєї пасіки та її якості. Тепер його знають не тільки в Есманському краї, де він вивчає природні можливості прадавніх теренів, а й у закутках, віддалених від Сумщини. Пан Рубаник бере участь у фестивалях, конкурсах, виставках, семінарах…

       Разом із дружиною Сергій займається заготовкою лікарських рослин, розробкою нових рецептів лікарських зборів та виготовленням чудових настоянок на травах. Ну, а його винні продукти з вишні, сливи, абрикоси, садових та диких ягід - то класика, якою господар пишається, неначе розрекламованим брендом зі світовим авторитетом! 

       В той же час, наш друг - національно свідомим українцем, чоловіком із успадкованим козацьким характером та чеснотами. Його вірними помічниками по життю є коні, з якими Сергій вправляється впевнено, з любов’ю та відвертою повагою. За що си прадавні тварини віддячують господарю беззаперечною службою. Невипадково, використання коней у поїздках на відстань до 50 кілометрів для козака з Шосткинщини - то буденна справа!

       А віднедавна Сергій Рубаник разом із кількома друзями ініціював створення на Шосткинщині громадської організації «Фонд історико-культурної спадщини»(«ФІКС»). За задумом творців громадського об’єднання, до якого вже увійшли кілька активних земляків, iнституція має об’єднати небайдужих на ниві вивчення історії, природи, розвитку рекреаційних можливостей та зеленого туризму Сіверщини людей. Тим більше, що сей закуток прадавнього українського простору залишається незатребуваним.

       Тому й говорили сьогодні у редакції «Правого Берега Десни» про ймовірність залучення до використання громадською організацією медійного, просвітницького потенціалу фахівців Північної Сіверщини. Розглянули кілька варіантів перспективного визначення об’єктів, маршрутів, інфраструктури Новгород-Сіверщини у конкретній справі, яка відкриватиме серед інших заохочень і перспективу розвитку депресивної півночі Чернігово-Сіверщини.

       Сергій - козак, патріот, мудрий українець у розквіті сил. Тож дай Бог успіхів йому та його побратимам у важливій справі - розкриття животворної, цілющої та позитивної енергетики наших країв для блага широкого кола гостей!

Категорія: Люди | Переглядів: 140 | Додав: Valery | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar