Головна » 2015 » Грудень » 6 » ЮНІ ПАТРІОТИ
11:35
ЮНІ ПАТРІОТИ

Юні патріоти

У Новгород-Сіверському медичному училищі, яке веде свій літопис від 1936 року, чимало уваги традиційно надається патріотичному вихованню молоді. Студенти разом з вимогливим ставленням до навчання активно залучаються до відзначення державних та національних свят. У вищому навчальному закладі культивується спортивний гарт, повага до історичної минувшини України. А років 15 тому викладачем училища Олександром Лупейком було започатковано системне залучення хлопців та дівчат до вивчення звитяжної історії Українського Козацтва. Навіть створили козацький підрозділ «Сіверська Січ», вступ до якого відзначають на Покрову 14 жовтня «посвятою у козаки»!

Цього року напередодні Дня Збройних Сил України першокурсники змагалися між собою на радість вдячних глядачів-однолітків, вчителів та гостей у вміннях, хисті, майстерності та відповідності як образу українського студента так і готовності боронити Батьківщину від ворогів.

Півторагодинну програму конкурсів та імпровізованих змагань у спортивній залі навчального закладу вела молода викладачка Людмила Мостіпан. А судійські обов’язки виконували досвідчений педагог Володимир Сорокин та запрошений на свято заступник районного військового комісара майор Олександр Лупейко, який наразі як мобілізований походить службу у військоматі.

Відкрив програму виступ заступника військового комісара та проходження «стройовим кроком» суперників під вправні команди викладача Ігоря Гарбуза. І дарма, що не завжди шебутні дівчатка «орієнтувалися» у правильності напрямків повертання! Помилки у стройових вправах майбутніх фельдшерів та медсестер компенсували вдячні глядачі «нестриманним» гулом «фансекторів» суперників!

Звичайно, тривожний воєнний час, у якому півтора року живе Україна від початку московської агресії, вніс корективи у програму вечора. Студентами від кожної групи було підготовлено змістовні патріотичні презентації з розповіддю про ВОЇНІВ, які на Сході виборюють НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ у боротьбі з лютим російським ворогом.

Мені до душі прийшлась щира розповідь першокурсниці Ганни Василенко про батька, який проходить мужні випробування на міць ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ у борні з московитами. Кілька разів поранений, вояк щоразу повертався до своїх побратимів!

А знаменита пісня «Ляписа Трубецького» «Воїни Світла», яку у музичному конкурсі виконувала одна з команд майбутніх медичних працівників, стала гідним підсумкового акорду на заході. Оскільки дійсно, Україна має чимало представників свідомої молоді, готових постати у боротьбі Світла з темрявою зла, яке репрезентує Московія.

І прекрасно, що серед молодих патріотів справжнє геройство на війні демонструють медичні працівники. Готовність до захисту Вітчизни демонстрували на заході і студенти Новгород-Сіверського медичного училища. Слава Україні!

Категорія: Духовність Сіверського краю | Переглядів: 301 | Додав: Valery | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar