Головна » 2016 » Травень » 14 » Грем’яч покінчив з ленінізмом
17:49
Грем’яч покінчив з ленінізмом

                    Грем’яч покінчив з ленінізмом

                                                                                 
     Вже кілька днів невеличке містечко Грем’яч, котре до 1959 року перебувало в статусі районного центру Чернігівщини, живе без пам’ятника головному ідеологу та практику першого антилюдського експерименту на 1/6 Земної кулі - Володимиру Ульянову! Просто не зміг своїм сумлінням тримати й надалі на підвідомчій території «боввана» сільський голова Олексій Карцан. А так, одіозне дюралеве опудало вагою до 200 кілограмів, волею сесії депутатів ради було прибране.
     Ми зв’язались телефоном із керівником Грем’яцької громади і почули підтвердження волевиявлення грем’ячан. Тож віднині дух чужинця з крайньої точки України на Півночі остаточно пересунувся до Новгорода-Сіверського, де колега пана Олексія – голова райцентру вирішив тримати «вождя» до часу «Ч»! У всякому разі про таке пліткують цієї весни у місті. Мовляв, історія ж знає чимало «символів», які у різні часи гуртували певні сили? І таким, «знаком» на Півночі, начебто, стає «новгород-сіверський ульянов»!? Звичайно, що вимірювати кількість істини у трендових нині балачках містян ніхто не стане, натомість зрозумілою є конкретна мета такого виклику Українському Законодавству, навколо якого об’єднані певні політичні сили?
     Натомість Олексій Карцан, якому селяни вірять і якого вдруге поспіль обрали головою сільради, де знаходиться крайня географічна точка України, має шанс увійти в історію села щирим українським патріотом. Тим більше, що чоловік любить рідний край і щиро відданий у своїй діяльності народу. До того ж, останніми роками він чимало зробив доброго у населеному пункті. Ось і тепер, хай трішки із запізненням, але без лукавства і не торгуючись на публіку, він не вдавався до безглуздих оголошень про продаж опудала. Просто одного погожого ранку чесно виконав посадовий обов’язок, знявши чужинця із постаменту. Отож, відтепер у Грем’ячі, на кордоні з країною-агресором, з перебуванням духу чужинця покінчено! Грем’яч житиме за Українськими Законами! Слава грем’ячанам! Слава Україні!

 

Категорія: Політика | Переглядів: 343 | Додав: Valery | Теги: гремяч, декомунізація | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar