Головна » 2016 » Жовтень » 9 » ГОЛОВА - ЗДАВСЯ І ЛЕНІН ПІШОВ!
15:29
ГОЛОВА - ЗДАВСЯ І ЛЕНІН ПІШОВ!

                   Голова - здався і ленін пішов!


          Так сталось, бо перемогла Правда. А впало - нахабство, лицемірство, лукавство та злість! Один - здався, а другий - пішов! Пішов, дай Бог, назавжди, без права на повернення. А конкретніше - поїхав до місця, обраного владою для постійної чи тимчасової дислокації. Все чистенько, чин по чину, зі збереженими від псувань черевиками тіло лягало на транспорт для останньої подорожі. Весь цей ритуал був, мабуть, не раз останніми днями прокручений у свідомості керівника. Недаремно ж п’яту частину своєї каденції на посаді голови міста цей чоловік присвятив відстоюванню права тоталітарного вождя непохитно стояти у місті. Ось тому він навряд чи міг «безсердешно» махнути рукою на подальшу долю історичного мотлоху!? Тим більше, що у місті, про що можливо знають тільки окремі громадяни, є приклад «повернення» у 80-ті роки минулого століття «до життя» образу Сталіна на водонапірній башті, де висить і зараз.


            Відтак, дощової жовтневої ночі «ліквідовувався» один з кількох центрів негативної енергетики у місті. Можливо, комусь хотілось похизуватися тим, що «новгород-сіверський ленін» став останнім на Чернігівщині ідолом тоталітарного вождя, хтось заховав «камінь за пазухою», а хтось молився та дякував Всевишнього за початок позбавлення громади від великого зла? Про перших, хто обрав перебування символу тоталітаризму, всупереч закону, на Сіверській землі за символ гордощів - не варто згадувати, оскільки і коню зрозуміло, що не той випадок, яким можна і потрібно пишатись! Бо перебування боввана все таки принесло неприємну ганьбу. Як діючій владі Новгорода-Сіверського, котра опустилась в очах свідомих українців нижче «плінтусу», так і, у певному сенсі, громаді, яка дозволила головному начальникові городка не тільки чинити спротив Закону та нехтувати почуттями нащадків громадян, зазнавших лиха від ідей чужинця, а й маніпулювати їхньою свідомістю.


          Та, слава Богові, за півтори години до закінчення доби 8 жовтня 2016 року, «взутий» у металеві черевики, а не без них, вождь «червоних» зник з адміністративного центру головного міста району, не знайшовши плакальщиків та ревнивих захисників. Ніяких «тітушок», «молодогвардійців» чи найнятих крикунів. Весь час під дощем знаходилось кілька десятків перехожих, споглядаючих нудну процедуру зняття метало-бетонної конструкції з постаменту. Можливо геть не майстерський, як за виконанням, затягнувся так надовго через перебування біля «заднього місця» чоловіка Надії Крупської виконкомівсько-депутатського гурту від міської ради, а може - й через зрозумілу внутрішню психологічну установку тих, хто боровся за вічне перебування вождя у Новгороді-Сіверському? Одним словом - хтозна. Та потяг Правди все одно втік від влади, котра останній рік чіплялась за його останню платформу з метою перешкодити вивозу тіла вождя з Сіверської землі. Не вдалось!
            На жаль, з ліквідацією «найзлоякіснішої пухлини» у Новгороді –Сіверському, місто не позбавилося чужинського та ворожого духу. Залишаються кам’яні портрети тих же ленінів та сталінів, кілька зображень тоталітарної доби та не завершеною є декомунізація совецько-московитських назв вулиць. Тому попереду - не один раунд боротьби за остаточне очищення простору від злого духу епохи чужинського поневолення України в Новгороді-Сіверському.
                       Замість епілогу

          А наразі - щира подяка всім, доклавшим зусилля та витратившим нерви у відстоюванні справедливої потреби знесення чужинця! Особлива повага чернігівським націоналістам різних організацій, які своїми попередженнями про очікуване велике зібрання для походу на Північ для зняття пам'ятника - остаточно примусили досі «рішучого» керівника, який цілий рік, всупереч Закону, захищав вождя, «підняти руки» і капітулювати перед очікуваною зустріччю. Та й навряд чи ми стали б свідками такої поспішності? Зрозуміло, що хочеться вірити і в чергове грізне слово обласного очільника, якого теж, мабуть, дістала авантюрна поведінка підопічного!?
              Отож, у першому двобої з залишками комуно-регіонівського владного мислення у найпівнічнішому закутку України у 13-тисячному містечку в результаті тривалої боротьби переміг УКРАЇНСЬКИЙ чинник! А так, по міцній досі цитаделі українофобства, ватництва, «рускава міра» та сепаратизму нанесено рішучого удару! Тож, з першою перемогою, дорогі УКРАЇНЦІ! Слава Україні! Героям Слава! Слава Нації! Смерть ворогам! Амінь.

Категорія: Життя мого міста | Переглядів: 671 | Додав: Valery | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
avatar
1
Вот вроде старый взрослый человек, а пишете ну полную херню. Читать прям сил нет. Вам ленин как говно мелькал. Что теперь вместо него, свой бюст поставите. Вы только на словах такой языкатый, а на деле как? ну снесли ленина и что теперь нас европа с открытыми руками ждет, откройте свои глаза наконец-то там мы некому ненужны. стоит теперь разваленный пьедестал о большая красота. чего вы добились етим, такими темпами можно и хрущевки посносить и половину памьятников ?
avatar
2
Дата народження: 16 Липня 1994 [ 22 Рак ]
ви серйозно?)))))))
avatar