Головна » 2015 » Вересень » 19 » ДИВАКИ, УКРАЇНОФОБИ ЧИ СЕПАРАТИСТИ?
19:11
ДИВАКИ, УКРАЇНОФОБИ ЧИ СЕПАРАТИСТИ?

Диваки, українофоби

чи сепаратисти?

У Києві розпочався судовий процес над Комуністичною партією. Натомість днем раніше у Новгороді-Сіверському, на краю Землі Української, за наказом міської ради старанно «підмили», а потім ще й відфарбували бронзову фігуру чоловіка Надії Крупської. Діячки доби комуністичного совка.

Нагадаю, що на теренах колишнього Союзу цю людину, якій навстановлювано тисячі пам’ятників, найчастіше називали «Леніним». Між іншим, він так сам себе нарік у 1901 році.

Прикро, але у кількагодинній виставі старанного «підмивання» тіла вождя за наказом очільників-регіоналів з одночасним «омолоджуванням» шоколадною фарбою, нема нічого дивного. Бо це - Новгород-Сіверський, дитинко! До того ж, на схожому «патріотизмі» не так давно засвітилися оборонці того ж самого «Леніна» у сусідній Семенівці. Тамтешня влада обрала шлях подібний до Новгород-Сіверського. Неначе відчували продовження?! Зтанцювали «під дудку» «червоних більшовиків». Дозволили відновити. Хоча, здавалось би ще кілька місяців тому першого практика «комуністичного раю» у московії остаточно «поховали», прибравши пам’ятника з центру Семенівки. Аж ні, Ілліч воскрес! У парковій зоні, біля комуністичних поховань. Як воскресла і неповага до Законів та історії Української Держави.

А далі, естафету саботажу з декомунізації Семенівка передала «червоногвардійцям» з містечка Сновськ, що з 30-х зветься Щорсом. Так відвертий спротив і покрокував північними районами Чернігівщини. Краєм лісів, боліт, річок та сусідства з ворожою московією. Де від перших демократичних виборів до Верховної Ради України 90-х років ХХ ст. половина електорату завжди голосувала за комуняк, ставленників бувшої совєцької партноменклатури. Пізніше додалися «регіональні януковичі». З тих пір і величають цей шмат землі на карті Вітчизни «червоним поясом»!?

Тож чергова нахабна реанімація совкового минулого руками окремих політичних сил у Сіверському краї не може не обурювати національно-свідому громадскість. Тим більше, що чи не найпомітнішою серед інших проявила себе антиукраїнська ініціатива у Щорсі. Місті залізничників, дрібних торгівців та безробітних, де самоврядне зібрання у спільному «пориві страстей» з керівництвом райдержадміністрації заслужило право чи не на найгірші слова на свою адресу. Оскільки, задекларувавши небажання виконувати Закони Української Держави, вони «прославились» на всю Європу! От тільки, з якого боку? Їм, бачте, захотілось не «втрачати минулої комуністичної історії»! А тому й прокричали у районній раді про бажання й надалі називати райцентр «Щорсом», а не Сновськом, до повернення якого, здавалось би, мав покликати здоровий глузд та пам'ять предків! Диваки чи сепаратисти?

Отож і постає запитання. А чи не забагато безглуздостей на просторі, де вже 24 роки земний ряст топчить генерація молодих українців і яка нічого не хоче знати про тупу ностальгію духовно скаліченого окупантами московії старшого покоління? Про ностальгію за ворогами, які безжально винищували українське племя від 1917-го? Тож хіба не абсурд, коли теперішні захисники, до того ж нащадки безвинно убієнних, всупереч Законодавства України та здорового глузду не бажають повертатися до Правди, до УКРАЇНСЬКОГО?

Хоча, коли відверто, така «амнезійна» поведінка земляків не є випадковою. Бо у цім краї досить системно, нахабно та хитро відбувалось утвердження «рускава міра». До того ж, при мовчазного, а то й активного сприяння місцевої влади всі 24 роки Незалежності, яку найчастіше представляли секретарі райкомів комуністичної партії, комсомолу, функціонери виконкомів… Вони, між іншім, ще й сьогодні «більшістю» від імені януковичів заправляють у радах. І це велика суспільна трагедія часу після Революції Гідності. А тому, місцеве керівництво, яке аж ніяк не можна «звинуватити» у патріотичності, ніколи не акцентувало уваги на темі духовного оздоровлення люду у північних районах. Та й чого напружуватись, коли «зверху» жодної вимоги? Ось князькі й бавилися у «розливання історії на-троїх»!

Наразі можна мало не дисертації захищати на темі шляхів розповзання українофобства та сепаратизму по землі Сіверській. Адже хіба не «московитський чинник» перетворився на пререгативу усіх гуманітарних заходів останнього десятиліття на Новгород-Сіверщині? Хіба не для потреби суцільної окупації московитами Сіверщини було поставлено на кістках тисяч полонених червоноармійців 1941-1943 років «зірковий» готель «Слов’янський»? А чи не підступну мету вимивання УКРАЇНСЬКОГО спадку з історії Київської Русі переслідували українофоби, експортуючи з «білокам’яної» на береги Десни так зване «міждержавне» свято «Нетлінне Слово…»? Це вони, емісари кремля, міркували про створення у Новгороді-Сіверському» так званого «міждержавного центру» з дослідження «Слова о полку Ігореві»? Ото б вже ФСБ «відірвалось»! Що було, то було… А найбільшої негатив духовного зросійщення українців на Північній Сіверщині набув впродовж 1994-2004 років, з відповідним продовженням від 2010 і до Революції Гідності.

Ось тому, весь цей шабаш з «підмиванням леніна» у Новгороді-Сіверському, повторним «перепохованням» посеред Семенівки, як і спроба недопущення повернення містечку Щорс первісної назви можна вважати «ягідками з одного поля»! І що дивно, так це продовження теми «эта жэ наша історія», яка так і полишається «полігоном» з українофобства у Сіверщині. Окозамилювання для «лохів». Для таких, які, запаливши одного разу свічку сепаратизму у Слов’янську 2014-го, напряму сприяли подальшому возгоранню некерованого багаття кровавої російсько-української війни. Тоді вони просто «звалі путіна», перешкоджали українській армії. Натомість, сьогоднішні правдолюбці та шукачі істини в «общєй історіі» з лісових закутків Чернігово-Сіверського Полісся відкрито саботують Українські Закони. Тихенько та наївно. Під простацьким виглядом. «Любові» до «своєй історії прошлава»!? Люби-люби, та не втрачай голови, духовно вимучений люд Сіверщини! Бо московський ворог - не спить. Пам’ятаймо про таке, адже ми - українці!

Категорія: Життя мого міста | Переглядів: 389 | Додав: Valery | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar