Головна » 2017 » Серпень » 7 » ДЕ ГРОШІ НА ГРЕМ'ЯЦЬКУ ШКОЛУ
08:37
ДЕ ГРОШІ НА ГРЕМ'ЯЦЬКУ ШКОЛУ

                               Де гроші на Грем’яцьку школу,

                      або новий натяк на стару аферу!?
     У фейсбуці з'явилось дописування свідомої мешканки с. Грем'яч пані Тетяни Суседько з причини чи не найважливішого наразі питання для села. Йдеться про безпричинне (і вже не перше за останні 7 років!) зволікання з завершенням ремонту місцевої школи. Можливо своїм постом у фейсбуці пані Тетяна розпочинаючи компанію найскорішого і найрезультативнішого (бо у ФБ зі своїми сторінками усі необхідні для вирішення завдання начальники!!!) привернення уваги до безвідповідального вчинку чиновників. А коли так, то чинить правильно. Бо сподіватися на масову активність годі. Адже люди тупо «заколихані» лукавими меседжами влади району, яка, найчастіше лишень повторює сказане вищими начальниками чи депутатами, а тому й байдужі до всього навколо. Звичайно що до певної межі.
     Чому до «безвідповідального вчинку», питаєте? Та тому, що «грем’яцька тема» з ремонтом школи, розкішно «пропіарена» у найпотужніших ЗМІ України кілька років тому, коли вся країна шукала «5 мільйонів, які кудись щезли з… цієї ж школи під час ремонту» на жаль, не стала ознакою честі для владних менеджерів? Висновків ніхто не зробив. І,виходить, «день знань» для них не настав! Отож, над школою у Грем'ячі, де за крайніми хатами заховалась крайня найпівнічніша географічна точка УКРАЇНИ, знову збираються «чорні» хмари! Та її, бідолашну, навряд чи вже й збираються відремонтувати!?    А діти - вимушені страждати, бо перебиваються прихистком у старезних приміщеннях аварійного віку будівлі, яка називається «райкомівською»!? Отож і пише пані Тетяна Суседько:
     «Уважаемые руководители района, области и столицы! Обращаюсь к вам лично, как мать, как член общешкольного родительского комитета, и по просьбе всех неравнодушных людей, жителей Гремяча и близлежащих сел, дети которых, учатся в нашей школе! Когда наконец продолжится ремонт в опорной школе?! Когда обратно прогремим на всю Украину?! Поверьте, точка кипения уже достигнута. На носу 1 сентября, дети в школу добавляются, но идти им некуда! На сходке, в начале марта, власти района распинались, что все будет хорошо, прекратите паниковать. Евлахов, депутат от округа, еще весной в своей газете озвучил, что деньги из госбюджета на школу выделены. Ну и где же они? Почему не осваиваются? Чего ждем? Почему господин депутат не интересуется проблемой? В маленькую райкомовскую школу мы детей не пустим. Хватит! Уже несколько лет ждем, идем на уступки. И что в итоге?! Надеюсь нас услышат?!    (мову та лексику збереж., автор)

     Здається, у цім маленькому дописування розкрито всю «хронічну» безвідповідальність влади у невідомому світу поліському закутку на тлі величезних проблем державного рівня. Бо досить ловко зібрався тут докупи весь негатив: лукавство, нікчемність та ледарство тих, хто по-батьківськи з владних крісел провінційного краю мав би серйозно опікуватися підростаючим поколінням. Тим більше, що йдеться про Грем’яч!? З його географією та геть не простою, як для часу московсько-української війни морально-психологічною ситуацією, соціальною напруженістю, впливом московитського чинника! І сей наголос мав би виглядати не таким вже й «другорядним» елементом у контексті штучно створеної проблеми! Як кажуть поруч «за поребриком», «каби чєво нє сталось»!? До того ж, новгород-сіверські районні керівники добре мають усвідомлювати, що наслідки цієї мерзотної історії можуть напряму перерости у чинник дестабілізації ситуації як у селі, так і в районі, що не забариться використати у своїх підступних цілях агресор. А коли так, то «грем’яцька тема», породжена постсовковою неповагою місцевих «князьків» до людських проблем та схильністю до пустопорожніх обіцянок без наслідків, має вже сьогодні, а не завтра покликати до «розбірки на місці» достойників області та столиці! А можливо й компетентні органи, які вже знають з досвіду , що і на краю Землі Української не перевелось зло і що його треба виганяти з нашої хати! Тож чи переможе Світло і чи відправлять батьки діточок до школи у селі Грем’ячі 1 вересня, дасть Бог, дізнаємось найближчим часом. Амінь.

 

Категорія: Освіта | Переглядів: 746 | Додав: Valery | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar