Головна » 2016 » Серпень » 23 » "АНГЕЛ" ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ
20:57
"АНГЕЛ" ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ

           "АНГЕЛ" ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ

На передовій російсько-української війни йде війна. Вчора важке поранення отримав Михайло Козаченко (Лупейко) -син відомого на Новгород-Сіверщині патріота майора Олександра Лупейка.


Михайло воював з початку агресії московії в Українські землі. Пройшов смертельні бої у Донецькому аеропорту. Воював у ДУК "Правий сектор" 54 бригади. Хлопець мужній і патріотичний.

 
Вчора до Харкова, дізнавшись про біду з сином, прибув його батько. Тільки-но я мав телефоном розмову з паном Олександром. Він сказав, що наразі загрози життю нема. Зроблено складні операції. На жаль, Михайло втратив обидві ноги. Поранена рука.

 
Поки син знаходиться у Харківському шпиталі, пан Олександр погоджує необхідні справи у Дніпропетровському волонтерському центрі. Він щиро дякує за турботу, якою оточили сина лікарі та волонтери.
Наскільки відомо, волонтери одразу включилися в організацію допомоги важкопораненого українського Героя - Михайла Козаченка - сміливого бійця "Правого сектора" з 54 бригади. 


Хлопець має видужати та жити повноцінним життям. А тому, всі небайдужі люде, як пишуть волонтери, можуть посилати кошти, про що говорив і батько Михайла пан Олександр, який назвав

номер картки для допомоги Михайлу Козаченко:
4149 4978 4620 4941 на ім'я Патыченко Борис Анатольевич
Нехай Господь допоможе й захистить мужнього воїна -українця, Героя російсько-української війни.

Категорія: Люди | Переглядів: 952 | Додав: Valery | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar