Головна » 2016 » Жовтень » 10 » А все-таки націоналісти примусили капітулювати!
18:55
А все-таки націоналісти примусили капітулювати!

А все-таки націоналісти примусили капітулювати!

          В етері місцевої телевізії "Сіверська" пан голова Новгорода-Сіверського прокоментував причину поспішного демонтажу ленінського боввана 8 жовтня 2016 року у другій половині дня. Мовляв, "дзвоник" з повідодомленням про приїзд до міста з Чернігова у неділю до 60 молодиків з метою знесення пам'ятника став, за його словами, основною причиною такого термінового демонтажу ідола. Адже, - як наголосив той чоловік, що порушував більше року Закон України щодо декомунізації і хотів тримати леніна до...., враховуючи можливість наявності зброї у людей, - могло стати непоправне... 
          В той же час, він знову наголосив, що не є прихильником(?) подібних дій і порівняв прибирання пам'ятника з центру міста з 30-ми роками у совецькій імперії, коли руйнували храми (!!!) чи ще щось. 
          З незрозумілих причин (хоча, мабуть, через недостатнє знання всесвітньої історії) навів дилетантське порівняння з наявністю в Іспанії пам'ятників генералові Франко!? Та нехай думає, що се так і схоже! 
          Так що, шановні, всі, хто започатковував суперечку у фейсбуці щодо суб'єкту з останнім словом, примусившим до капітуляції очільника, на якого не знаходилось рік ніякої влади зверху щодо примусу на виконання Закону про декомунізацію - вважайте причину з'ясованою. Нехай навіть і не у зовсім шляхетному визначенні дієвих осіб. Головне - місто позбавилось бронзового образу кровавого чужинця. Слава Україні!

 

Категорія: Життя мого міста | Переглядів: 382 | Додав: Valery | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
avatar
1
А як себе почувають портрети ульянова та джугашвілі на водонапірній башті?
avatar
2
це буде наступний крок)
avatar